Новости

РОЗІГРАШ «KISS ME in MOSTcity» (надалі за текстом – «Умови Акції»)

Умови Акції визначають місце, тривалість, умови та порядок участі в рекламно-маркетинговій акції «KISS ME in MOSTcity» (надалі за текстом – «Акція»).

Організатор та Партнери Акції

1.1. Організатором Акції виступає ПрАТ «АКТА» 49083, м. Дніпро, вул. Собінова, 1 , 31384531, (надалі за текстом – «Організатор»).

Місце (територія) проведення і тривалість Акції

2.1. Акція проводиться на території ТРК МОСТ-сіті, розташованого за адресою: Дніпропетровська область, Соборний район, вул. Глінки, 2 (надалі за текстом – ТРК МОСТ-сіті ). Проведення Акції розпочинається 01 лютого 2020 року о 10 год. 00 хв. і закінчується 14 лютого 2020 року о 18 год. 00 хв. (надалі за текстом – «Період проведення Акції»). Акція проходить в один етап. Розіграш призів відбудеться 14 лютого 2020 року з 18 год. 30 хв. до 19 год. 00 хв. в ТРК МОСТ-сіті, 1-й поверх.

Продукція (товари), придбання якої дає право на участь в Акції

3.1. В Акції може взяти участь будь-яка особа, яка відповідає вимогам ст. 4. Умов Акції та придбала товари чи послуги в ТРК МОСТ-сіті в період, зазначений в п. 2.1. Умов Акції.

Вимоги щодо учасників Акції

4.1. Учасниками Акції можуть бути лише повністю дієздатні громадяни України:

4.1.1. які постійно проживають на території України;

4.1.2. яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років;

4.1.3. які здійснили купівлю товарів, про які йдеться в п. 3.1. Умов Акцій;

4.1.4. які повністю ознайомилися з Умовами Акцій, розуміють та приймають їх положення;

4.1.5. не входять до переліку осіб, зазначених в п. 4.3. Умов Акції.

4.2.Учасники Акції повинні відповідати одночасно усім вимогам, зазначеним в п. 4.1. Умов Акції, без будь-яких винятків.

4.3. Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь у ній:

4.3.1. власники та працівники Організатора, Партнерів Акції, представники та співробітники орендарів приміщень в ТРК МОСТ-сіти, власники та співробітники осіб, причетних до проведення Акції, а також безпосередні члени родин вказаних осіб. Під безпосередніми членами родин розуміються: дружина, чоловік, дитина, батько, мати, брат, сестра, дід, баба, онуки, інші утриманці або опікуни;

4.3.2. обмежено дієздатні і недієздатні особи, а також особи, які є нерезидентами України.

 

Порядок участі в Акції

5.1. Враховуючи положення п. 5.2. Умов Акції, протягом Періоду проведення Акції, передбаченого в п. 2.1. Умов Акції, особі, яка має намір взяти участь в Акції, необхідно придбати товар чи послугу, передбачені в п. 3.1. Умов Акції, в приміщені ТРК МОСТ-сіті, що має підтверджуватися наявністю розрахункових документів (надалі за текстом в множині – «чеки», а в однині – «чек»).

5.2. Вартість придбаного товару чи послуги повинна одним чеком становити суму від 500,00 грн. з урахуванням усіх податків та зборів, що входять у його вартість.

5.3. В розіграші приймають участь усі чеки від магазинів, що знаходяться в ТРК МОСТ-сіті, окрім продуктового супермаркету.

5.4.Після виконання п. 5.1. Умов Акції, особі, яка має намір взяти участь у Акції, необхідно заповнити анкету учасника, яка знаходиться у представника Організатора на стійці реєстрації, що розташована в ТРК МОСТ-сіті на 1-му поверсі , напроти головного входу на рецепції. Ліву частину анкети та чек необхідно залишити у представника Організатора, праву відривну частину анкети необхідно зберігати у себе до закінчення розіграшу. Стійка реєстрації працює в Період проведення Акції кожен день з 10 години 00 хвилин до 22 години 00 хвилин.

5.5. Перед заповненням Анкети учасника особа, яка має намір взяти участь у Акції, повинна пред’явити представнику Організатора чек, який підтверджує покупку товару чи послуги. Один і той самий чек не можуть бути заявлений для участі у Акції більше, ніж один раз.

5.6. Якщо дата або час купівлі товару чи послуги, зазначена на чеку, не входить в Період проведення Акції, то такий чек не приймається до уваги і особа, яка має намір взяти участь у Акції, не може використовувати його для участі у Акції. Якщо товар був придбаний поза межами ТРК МОСТ-сіті, то такий товар не приймається до уваги і особа, яка бажає взяти участь у Акції, не може використовувати його для участі у Акції.

5.7. Анкета учасника повинна бути заповнена повністю, виключно друкованими літерами. Незаповнена або некоректно заповнена Анкета учасника не дає право на участь у Акції.

5.8. Від анкети відривається корінець, на якому обов’язково повинні міститися данні Учасника Акції, і який зберігається у Учасника Акції. Інша частина анкети (надалі за текстом – «основна частина анкети») залишається у Організатора Акції і одразу вкладається до скрині розіграшу призів.

5.9. У випадку придбання одним чеком товару чи послуги, дорожчих ніж 500,00 грн. з урахуванням усіх податків та зборів, що входять у його вартість, видається одна анкета, яку можна використати для участі у Акції.

5.10. Кількість анкет, яку може отримати один Учасник Акції за різними чеками – необмежена.

Розіграш Призів

6.1. Фонд призів Акції (надалі за текстом в множині – «Призи», а в однині – «Приз») включає в себе:

6.1.1. Сертифікат від магазину АЛЛО на отримання Смарт-годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm Black Aluminium (SM-R820NZKASEK).

6.1.1.1. Даний приз Переможець Акції зможе придбати за 1,00 (одну гривню 00 коп.) грн. з ПДВ у Партнера Акції, зазначеного у п.п. 1.2.1. п. 1.2. Умов Акції.

6.1.1.2. По закінченню Акції та вручення подарункового сертифіката Переможцю, представник АЛЛО спільно з представником ТРК МОСТ-сіті отримує у Переможця наступну інформацію:

ПІБ переможців + номер мобільного телефону + скан — копію документа, що посвідчує особу (посвідчення водія, паспорт), а також підписують заяву на відправку подарунка.

6.1.1.3. Після отримання всієї інформації в перебігу 2-х робочих днів з переможцем зв’язується кол-центр, уточнює дані для відправки подарунка, і відправляє Новою поштою, за рахунок магазину АЛЛО, на зручне відділення.

6.1.3. Сертифікати та подарунки від орендаторів ТРК МОСТ-сіті.

6.2. Зовнішній вигляд, комплектація, програмне забезпечення та технічні характеристики Призів визначається виключно Організатором на його власний розсуд. Право зміни Призу Організатор Акції залишає за собою.

6.3. Розіграш Призів відбувається у строки, які вказані у п. 2.2. Умов Акції, шляхом випадкового витягування основних частин анкет зі Скрині розіграшу призів представником Організатора. Учасник Акції, основна частина анкети якого була витягнута представником Організатора, є Переможцем Акції, який виграв Приз.

6.4. Учасники Акції, які були визначені Переможцями Акції відповідно до п.п. 6.3.,6.5. Умов Акції, зобов’язані особисто бути присутніми під час розіграшу Призів. В протилежному випадку, Організатор має право виключити Учасника Акції з розіграшу та позбавити його виграного Призу. У такому випадку основні частини анкет необхідно витягувати до того часу, поки не буде витягнута основна частина анкети іншого Учасника Акції, який буде присутнім під час розіграшу.

6.5. Кожний Учасник Акції не може бути Переможцем Акції більше, ніж один раз. У випадку, якщо представник Організатора витягне основну частину стікеру одного і того самого Учасника Акції кілька разів, основні частини стікерів необхідно витягувати до того часу, поки не буде витягнута основна частина стікера іншого Учасника Акції, який ще не вигравав Призу у Акції.

6.6. Під виграшем Призу розуміється право його придбання за 1 (одну) гривню.

6.7. Отримання Призу відбувається за наявності в Переможця Акції корінця анкети/корінців анкет, а також чеку/чеків, які були пред’явлені представнику Організатора для участі у Акції, з відмітками останнього та оригіналу Паспорту та ІПН.

6.8. Дані, які містяться на корінці анкети, повинні бути ідентичні даним, які міститься на основній частині анкети. Корінець анкети повинен бути цілим і неушкодженим. У випадку недотримання цих умов, Переможець Акції втрачає своє право на отримання Призу.

6.9. У випадку ненадання представнику Організатора документів, передбачених в п. 6.7. Умов Акції, Переможець Акції втрачає своє право на отримання Призу.

6.10. Приз вручає представник Організатора Акції.

6.11. Організатор залишає за собою право змінити кількість Призів, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені Умовами Акції. У випадку внесення таких змін до Умов Акцій, Організатор повідомляє про це в порядку, передбаченому п. 7.14. Умов Акції.

6.12. Зовнішній вигляд Призів (розмір, колір, комплектація, технічні характеристики тощо), зазначений в рекламних матеріалах, які будуть розміщуватись протягом Періоду проведення Акції, може відрізнятися від зовнішнього вигляду реальних Призів.

6.13. Заміна відповідного Призу на грошовий еквівалент не допускається.

6.14. Якщо в процесі розіграшу або вручення Призів буде встановлено, що придбання Акційного Товару, було здійснено не в місці та не в Період проведення Акції, передбачених в п. 2.1. Умов Акції, Переможець Акції позбавляється права на отримання Призу.

Інші положення

7.1. Організатор забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців Акції.

7.2. Організатор не вступає в суперечки між Учасниками Акції щодо визначення Переможців.

7.3. Організатор не несе відповідальність за неможливість отримання Призів у зв’язку із винним діями Переможця Акції.

7.4. Учасники Акції погоджуються і гарантують, що будь-які збитки, понесені ними у зв’язку із участю в Акції, в будь-якому випадку не відшкодовуються Організатором Акції.

7.5. Акція не є лотереєю, або послугою у сфері грального бізнесу.

7.6. Учасники, які не дотримались цих Умов Акції, не можуть бути визнані Переможцями Акції.

7.7. Всі Учасники Акції самостійно сплачують будь-які витрати, понесені ними у зв’язку із участю в Акції, в тому числі, але не обмежуючись, витрати на проїзд, харчування, витрати на користування мережею Інтернет тощо.

7.8. Беручи участь у Акції, Учасник Акції надає свою згоду Організатору і залученим ним третім особам на обробку своїх персональних даних, а саме їх збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення, блокування, або знищення без будь-якого попереднього узгодження з Учасником Акції, виплат та інших компенсацій Учаснику Акції, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. Всі персональні дані Учасників Акції будуть зберігатися в офісі Організатора за адресою вказаною у п. 2.1. Умов Акції.

7.9. Заповнюючи Анкету Учасника, особа, яка бажає прийняти участь у Акції, цим підтверджує, що вона ознайомилася з Умовами Акції, погодилася з усіма їх положеннями та зобов’язується належним чином їх виконувати.

7.10.Організатор зберігає за собою право в будь-який час перевіряти інформацію та документи Учасника Акції (включаючи паспорт, вік та місце проживання Учасника Акції) та дискваліфікувати будь-якого Учасника Акції, який порушив Умови Акції, або який сфальсифікував чи подав недостовірні відомості про себе. Якщо Організатор не реалізував будь-яке з цих прав на будь-якому етапі, це не означає відмову від таких прав.

7.11. Учасник Акції дає згоду на запис, фотографування або зйомку на кіноплівку свого зображення та/або голосу під час будь-якого етапу Акції, їх трансляцію або опублікування Організатором, без будь-яких обмежень і без будь-якого попереднього узгодження з Учасником Акції, виплат чи інших компенсацій, без обмеження за територією, часом та способом використання, включаючи, зокрема, телебачення, радіо, Інтернет, газети, журнали, інші засоби реклами або маркетингу, у зв’язку з цією Акцією або іншими заходами.

7.12. Якщо проведенню цієї Акції перешкоджає будь-яка обставина або з обґрунтованих підстав вона не може проводитися, Організатор зберігає за собою право на свій власний розсуд змінити, припинити або скасувати Акцію.

7.13. У разі виникнення будь-яких спірних питань, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора щодо всіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, є остаточним.

7.14. Ці Умови Акції можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на веб-сайті: www.alef-estate.com.